Squashová liga

PROČ SQUASHOVOU LIGU HRÁT?

  • poznáte nové soupeře
  • odpadá stereotyp hry se stálými soupeři
  • hrajete za zvýhodněné ceny
  • porovnáte své squashové síly a dovednosti s ostatními hráči
  • výhry pro vítěze
Skupina 1
30.4.2019Stupka Lukáš -Polka Josef4:010-0
24.4.2019Muller Vladimír -Mašek Marek4:010-0
24.4.2019Polka Josef -Muller Vladimír0:40-10
11.4.2019Herold Čeněk -Stupka Lukáš4:19-1
18.4.2019Muller Vladimír-Herold Čeněk1:41-9
8.4.2019Mašek Marek-Polka Josef4:28-2
7.4.2019Herold Čeněk-Mašek Marek4:19-1
22.4.2019Stupka Lukáš -Muller Vladimír2:42-8
14.4.2019Mašek Marek -Stupka Lukáš0:40-10
18.4.2019Polka Josef -Herold Čeněk0:40-10
Skupina 2
30.4.2019Kříž Martin -Svobodová Lucie4:S10-0
8.4.2019Pretl Milan -Peroutková Eliška4:28-8
30.4.2019Svobodová Lucie-Pretl MilanS:40-10
29.4.2019Chramosta Pavel-Kříž Martin4:010-0
15.4.2019Pretl Milan -Chramosta Pavel4:19-1
30.4.2019Peroutková Eliška -Svobodová Lucie4:S10-0
24.4.2019Chramosta Pavel -Peroutková Eliška4:37-3
29.4.2019Kříž Martin-Pretl Milan3:43-7
6.4.2019Peroutková Eliška -Kříž Martin1:41-9
30.4.2019Svobodová Lucie -Chramosta PavelS:40-10
Skupina 1
Herold Čeněk -Chramosta Pavel4:010-0
Muller Vladimír -Kříž Martin4:010-0
Chramosta Pavel -Muller Vladimír1:41-9
Stupka Lukáš -Herold Čeněk2:42-8
Muller Vladimír -Stupka Lukáš3:43-7
Kříž Martin -Chramosta Pavel2:42-8
Stupka Lukáš -Kříž Martin4:010-0
Herold Čeněk -Muller Vladimír3:43-7
Kříž Martin -Herold Čeněk0:410-0
Chramosta Pavel-Stupka Lukáš0:40-10
Skupina 2
Pretl Milan -Polka Josef3:43-7
Peroutková Eliška -Svobodová Lucie4:19-1
Polka Josef -Peroutková Eliška4:28-2
Mašek Marek -Pretl Milan4:28-2
Peroutková Eliška -Mašek Marek1:41-9
Svobodová Lucie -Polka JosefS:40-10
Mašek Marek -Svobodová Lucie4:19-1
Pretl Milan -Peroutková Eliška4:37-3
Svobodová Lucie -Pretl Milan1:41-9
Polka Josef -Mašek Marek1:41-9
Skupina 1
28.2.2019Herold Čeněk -Pretl Milan4:010-0
23.2.2019Stupka Lukáš -Mašek Marek4:19-1
27.2.2019Pretl Milan -Stupka Lukáš0:40-10
10.2.2019Muller Vladimír -Herold Čeněk1:41-9
23.2.2019Stupka Lukáš -Muller Vladimír3:43-7
19.2.2019Mašek Marek -Pretl Milan4:28-2
18.2.2019Muller Vladimír -Mašek Marek4:19-1
26.2.2019Herold Čeněk -Stupka Lukáš1:41-9
28.2.2019Mašek Marek -Herold Čeněk1:41-9
13.2.2019Pretl Milan -Muller Vladimír0:40-10
Skupina 2
23.2.2019Kříž Martin -Peroutková Eliška4:010-0
12.2.2019Svobodová Lucie-Polka Josef4:28-2
24.2.2019Peroutková Eliška -Svobodová Lucie4:010-0
17.2.2019Chramosta Pavel -Kříž Martin1:41-9
19.2.2019Svobodová Lucie -Chramosta Pavel1:41-9
21.2.2019Polka Josef -Peroutková Eliška3:43-7
12.2.2019Chramosta Pavel -Polka Josef4:010-0
26.2.2019Kříž Martin -Svobodová Lucie4:010-0
20.2.2019Polka Josef -Kříž Martin1:41-9
26.2.2019Peroutková Eliška -Chramosta Pavel1:41-9
Skupina 1
15.1.2019Herold Čeněk-Kříž Martin4:010-0
23.1.2019Stupka Lukáš -Chramosta Pavel4:010-0
31.1.2019Kříž Martin -Stupka LukášS:40-10
18.1.2019Muller Vladimír -Herold Čeněk4:28-2
20.1.2019Stupka Lukáš -Muller Vladimír1:41-9
28.1.2019Chramosta Pavel -Kříž Martin4:010-0
27.1.2019Muller Vladimír -Chramosta Pavel4:010-0
24.1.2019Herold Čeněk -Stupka Lukáš4:210-0
21.1.2019Chramosta Pavel -Herold Čeněk0:40-10
27.1.2019Kříž Martin -Muller Vladimír0:40-10
Skupina 2
28.1.2019Pretl Milan -Svobodová Lucie4:010-0
18.1.2019Polka Josef -Peroutková Eliška3:43-7
31.1.2019Svobodová Lucie -Polka Josef2:42-8
29.1.2019Mašek Marek -Pretl Milan4:28-2
9.1.2019Polka Josef -Mašek Marek2:42-8
22.1.2019Peroutková Eliška-Svobodová Lucie0:40-10
13.1.2019Mašek Marek -Peroutková Eliška4:010-0
27.1.2019Pretl Milan-Polka Josef4:010-0
23.1.2019Peroutková Eliška -Pretl Milan1:41-9
15.1.2019Svobodová Lucie-Mašek Marek3:43-7
Skupina 1
18.12.2018Stupka Lukáš -Pretl Milan4:010-0
6.12.2018Mašek Marek -Herold Čeněk1:41-9
3.12.2018Pretl Milan -Mašek Marek0:40-10
14.12.2018Muller Vladimír -Stupka Lukáš4:19-1
3.12.2018Mašek Marek -Muller Vladimír1:41-9
13.12.2018Herold Čeněk-Pretl Milan4:010-0
6.12.2018Muller Vladimír -Herold Čeněk4:28-2
21.12.2018Stupka Lukáš -Mašek Marek4:19-1
13.12.2018Herold Čeněk -Stupka Lukáš4:28-2
3.12.2018Pretl Milan -Muller Vladimír0:40-10
Skupina 2
21.12.2018Kříž Martin -Polka Josef1:41-9
21.12.2018Peroutková Eliška -Svobodová Lucie4:19-1
12.12.2018Polka Josef -Peroutková Eliška3:43-7
18.12.2018Chramosta Pavel-Kříž Martin4:010-0
21.12.2018Peroutková Eliška -Chramosta Pavel1:41-9
Svobodová Lucie -Polka Josef:-
11.12.2018Chramosta Pavel -Svobodová Lucie4:19-1
8.12.2018Kříž Martin -Peroutková Eliška4:010-0
18.12.2018Svobodová Lucie -Kříž Martin0:40-10
17.12.2018Polka Josef -Chramosta Pavel4:28-2
Skupina 1
29.11.2018Stupka Lukáš -Kříž Martin4:010-0
27.11.2018Mašek Marek -Chramosta Pavel4:28-2
5.11.2018Kříž Martin -Mašek Marek2:42-8
28.11.2018Muller Vladimír -Stupka Lukáš4:28-2
30.11.2018Mašek Marek-Muller Vladimír1:41-9
20.11.2018Chramosta Pavel -Kříž Martin4:010-0
23.11.2018Muller Vladimír -Chramosta Pavel4:010-0
25.11.0208Stupka Lukáš -Mašek Marek4:010-0
3.11.2018Chramosta Pavel -Stupka Lukáš2:42-8
21.11.2018Kříž Martin -Muller Vladimír1:41-9
Skupina 2
23.11.2018Polka Josef -Herold Čeněk1:41-9
20.11.2018Svobodová Lucie -Peroutková Eliška0:40-10
23.11.2018Herold Čeněk -Svobodová Lucie4:010-0
19.11.2018Pretl Milan-Polka Josef4:19-1
3.11.2018Svobodová Lucie -Pretl Milan2:42-8
3.11.2018Peroutková Eliška -Herold Čeněk0:40-10
21.11.2018Pretl Milan -Peroutková Eliška4:19-1
30.11.2018Polka Josef -Svobodová LucieS:S0-0
30.11.2018Peroutková Eliška -Polka JosefS:S0-0
5.11.2018Herold Čeněk-Pretl Milan4:19-1
Skupina 1
31.10.2018Stupka Lukáš -Polka Josef4:010-0
16.10.2018Pretl Milan -Mašek Marek2:42-8
21.10.2018Polka Josef-Prertl Milan2:42-8
24.10.2018Muller Vladimír -Stupka Lukáš4:19-1
26.10.2018Pretl Milan-Muller Vladimír0:40-10
23.10.2018Mašek Marek -Polka Josef4:19-1
14.10.2018Muller Vladimír-Mašek Marek4:28-2
31.10.2018Stupka Lukáš -Prertl Milan4:010-0
24.10.2018Mašek Marek -Stupka Lukáš1:41-9
28.10.2018Polka Josef -Muller Vladimír1:41-9
Skupina 2
16.10.2018Chramosta Pavel -Svobodová Lucie4:28-2
27.10.2018Peroutková Eliška -Kříž Martin3:43-7
23.10.2018Svobodová Lucie -Kříž Martin0:40-10
23.10.2018Chramosta Pavel -Peroutková Eliška4:19-1
30.10.2018Peroutková Eliška -Svobodová Lucie3:43-7
30.10.2018Kříž Martin -Chramosta Pavel0:40-10
POŘADÍ
JMÉNO
CELKEM
ŘÍJEN
LISTOPAD
PROSINEC
LEDEN
ÚNOR
BŘEZEN
DUBEN
1Muller Vladimír37056565657474949
2Stupka Lukáš32850504243514943
3Herold Čeněk304X484950495157
4Mašek Marek25840373343314529
5Chramosta Pavel24737344030392938
6Pretl Milan22530372041223144
7Kříž Martin20327233120482232
8Polka Josef16324123023163622
9Peroutková Eliška16217212718282526
10Svobodová Lucie11019121225191310