Squashová liga

PROČ SQUASHOVOU LIGU HRÁT?

  • poznáte nové soupeře
  • odpadá stereotyp hry se stálými soupeři
  • hrajete za zvýhodněné ceny
  • porovnáte své squashové síly a dovednosti s ostatními hráči
  • výhry pro vítěze
POŘADÍ
JMÉNO
CELKEM
ŘÍJEN
LISTOPAD
PROSINEC
LEDEN
ÚNOR
BŘEZEN
DUBEN
2Muller Vladimír20357484949
1Stupka Lukáš20647515751
4Pretl Milan15445334630
3Herold Čeněk18344484249
7Kříž Martin11634204121
6Mašek Marek12631362435
5Polka Josef15229472848
8Peroutková Eliška9724172630
10Chramosta Pavel7421331010
9Wágner Petr8918172727
Skupina 1
31.10.2019Stupka Lukáš -Chramosta Pavel4:010-0
29.10.2019Herold Čeněk -Mašek Marek4:19-1
29.10.2019Chramosta Pavel -Herold Čeněk0:40-10
24.10.2019Muller Vladimír -Stupka Lukáš4:010-0
17.10.2019Herold Čeněk -Muller Vladimír3:43-7
18.10.2019Mašek Marek-Chramosta Pavel4:19-1
20.10.2019Muller Vladimír -Mašek Marek4:010-0
25.10.2019Stupka Lukáš -Herold Čeněk4:28-2
20.10.2019Mašek Marek -Stupka Lukáš1:41-9
23.10.2019Chramosta Pavel -Muller Vladimír0:40-10
Skupina 2
31.10.2019Kříž Martin -Wágner Petr4:010-0
31.10.2019Polka Josef -Peroutková Eliška2:42-8
30.10.2019Wágner Petr -Polka Josef0:40-10
28.10.2019Pretl Milan -Kříž Martin4:28-2
27.10.2019Polka Josef -Prertl Milan0:40-10
31.10.2019Peroutková Eliška -Wágner Petr2:42-8
17.10.2019Pretl Milan -Peroutková Eliška4:37-3
30.10.2019Kříž Martin -Polka Josef3:43-7
18.10.2019Peroutková Eliška-Kříž Martin1:41-9
31.10.2019Wágner Petr -Prertl Milan0:40-10
Skupina 1
29.11.2019Stupka Lukáš -Kříž Martin4:S10-0
29.11.2019Herold Čeněk -Pretl Milan4:010-0
20.11.2019Kříž Martin -Herold Čeněk0:40-10
9.11.2019Muller Vladimír -Stupka Lukáš1:41-9
15.11.2019Herold Čeněk-Muller Vladimír1:41-9
15.11.2019Pretl Milan-Kříž Martin4:010-0
30.11.2019Muller Vladimír -Pretl Milan4:28-2
14.11.2019Stupka Lukáš -Herold Čeněk3:43-7
15.11.2019Pretl Milan -Stupka Lukáš1:41-9
Kříž Martin -Muller Vladimír0:40-10
Skupina 2
26.11.2019Chramosta Pavel-Wágner Petr4:010-0
14.11.2019Polka Josef-Peroutková Eliška4:19-1
20.11.2019Wágner Petr-Polka Josef0:40-10
27.11.2019Mašek Marek -Chramosta Pavel4:28-2
17.11.2019Polka Josef -Mašek Marek4:19-1
21.11.2019Peroutková Eliška-Wágner Petr3:43-7
23.11.2019Mašek Marek -Peroutková Eliška4:37-3
26.11.2019Chramosta Pavel -Polka Josef1:41-9
12.11.2019Peroutková Eliška -Chramosta Pavel0:40-10
27.11.2019Wágner Petr-Mašek Marek0:40-10
Skupina 1
22.12.2019Muller Vladimír -Mašek Marek4:010-0
27.12.2019Herold Čeněk -Poka Josef4:19-1
11.12.2019Mašek Marek -Herold Čeněk1:41-9
31.12.2019Stupka Lukáš -Muller Vladimír4:28-2
11.12.2019Herold Čeněk -Stupka Lukáš1:41-9
29.12.2019Polka Josef -Mašek Marek4:37-3
30.12.2019Stupka Lukáš -Poka Josef4:010-0
27.12.2019Muller Vladimír -Herold Čeněk4:37-3
27.12.2019Polka Josef-Muller Vladimír0:40-10
18.12.2019Mašek Marek -Stupka Lukáš0:40-10
Skupina 2
19.12.2019Kříž Martin -Peroutková Eliška4:010-0
31.12.2019Chramosta Pavel -Wágner PetrS:40-10
31.12.2019Peroutková Eliška-Chramosta Pavel4:S10-0
7.12.2019Pretl Milan -Kříž Martin4:19-1
4.12.2019Chramosta Pavel-Pretl MilanS:40-10
5.12.2019Wágner Petr -Peroutková Eliška4:37-3
4.12.2019Pretl Milan-Wágner Petr4:010-0
31.12.2019Kříž Martin -Chramosta Pavel4:S10-0
11.12.2019Wágner Petr -Kříž Martin0:40-10
1.12.2019Peroutková Eliška -Pretl Milan3:43-7
Skupina 1
30.1.2020Muller Vladimír -Kříž Martin4:010-0
23.1.2020Herold Čeněk -Pretl Milan4:010-0
23.1.2020Kříž Martin -Herold Čeněk0:40-10
22.1.2020Stupka Lukáš-Muller Vladimír4:28-2
23.1.2020Herold Čeněk -Stupka Lukáš4:37-3
28.1.2020Pretl Milan-Kříž Martin4:19-1
23.1.2020Stupka Lukáš -Pretl Milan4:010-0
18.1.2020Muller Vladimír -Herold Čeněk4:28-2
30.1.2020Pretl Milan -Muller Vladimír1:41-9
23.1.2020Kříž Martin -Stupka Lukáš0:40-10
Skupina 2
22.1.2020Mašek Marek-Chramosta Pavel4:S10-0
8.1.2020Wágner Petr -Peroutková Eliška3:43-7
30.1.2020Chramosta Pavel-Wágner PetrS:40-10
10.1.2020Polka Josef-Mašek Marek4:19-1
9.1.2020Wágner Petr -Polka Josef1:41-9
30.1.2020Peroutková Eliška-Chramosta Pavel4:S10-0
16.1.2020Polka Josef -Peroutková Eliška4:010-0
11.1.2020Mašek Marek -Wágner Petr4:37-3
9.1.2020Peroutková Eliška -Mašek Marek3:43-7
30.1.2020Chramosta Pavel-Polka JosefS:410-0
Skupina 1
Muller Vladimír -Mašek Marek:-
Herold Čeněk -Polka Josef:-
Mašek Marek -Herold Čeněk:-
Stupka Lukáš -Muller Vladimír:-
Herold Čeněk -Stupka Lukáš:-
Polka Josef -Mašek Marek:-
Stupka Lukáš -Polka Josef:-
Muller Vladimír -Herold Čeněk:-
Polka Josef -Muller Vladimír:-
Mašek Marek -Stupka Lukáš:-
Skupina 2
Kříž Martin -Chramosta Pavel:-
Peroutková Eliška-Wágner Petr:-
Chramosta Pavel -Peroutková Eliška:-
Pretl Milan-Kříž Martin:-
Peroutková Eliška -Pretl Milan:-
Wágner Petr -Chramosta Pavel:-
Pretl Milan-Wágner Petr:-
Kříž Martin -Peroutková Eliška:-
Wágner Petr -Kříž Martin:-
Chramosta Pavel -Pretl Milan:-
Skupina 1
březen-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
Skupina 2
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
Skupina 1
duben-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
Skupina 2
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-